Popularne

Pole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień,  / Gościm, DrezdenkoPole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień, / Gościm, Drezdenko
2021-07-07 16:32:09Noclegi
Domki 150 PLN Przyczepa 80 PLN Namiot osoba dorosla 25 PLN Dzieci do lat 13 -10 pln
Grotów 5 - pole namiotowe nad jeziorem Grotowskim, w lesie Puszczy Noteckiej, k ...

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.

Obozy dla dzieci KADET OK - Długie / Strzelce Kraj.

W sezonie letnim
0.00 ( 0 opinii )
Kontakt tel.: 722 339 999
biuro@kadet-ok.pl
BIURO CZYNNE:
pon.-pt. 09:00-18:00
Dodane 2020-08-18 14:26:38

Opis

Obóz sportów wodnych, obóz kondycyjny Cross Camp, obóz militarny, Rescue Camp, Obóz na patent żeglarski...

Obozy KADET OK

Obóz sportów wodnych

Obóz dla uczestników w wieku 13-17 lat.

Każdego roku wprowadzamy nowe aktywności na naszych obozach. W roku 2020 zwiększamy ilość ulubionych przez uczestników zajęć wodnych, czyli więcej windsurfingu i topazów. Każdy uczestnik będzie miał szansę stać się prawdziwym ekspertem ;)

Zajęcia wodne będą przeplatane licznymi grami terenowymi, nocnymi wyzwaniami - ze spaniem w lesie włącznie. Będzie ciekawie, przygodowo i dla niektórych z Was nieco ekstremalnie. Zapewniamy, że każdy wyjedzie z obozu z niezapomnianymi wspomnieniami.

Oczywiście, niezmienne pozostaje na kierunkowanie obozu na liczne sporty wodne, nadal codziennie odbywać się będą szkolenia, zabawy i zawody na windsurfingu, żaglówkach, nartach wodnych, kajakach i wszelkich wodnych sprzętach jakie tylko istnieją :)

Wprowadzamy system WYZWAŃ dla każdej grupy, gdy już poznacie szczegóły, to będziecie chcieli "wymaksować" wszystkie zadania, by zgarnąć wyjątkowe nagrody, które dla Was przygotowaliśmy.

Zajęcia:  będą odbywały się w podgrupach, aby każdy z uczestników mógł swobodnie wykorzystać całą moc naszych atrakcji. 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – zalecamy, aby samodzielnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.

 Drawieński Park Narodowy - zobacz

 Atrakcje w okolicy - zobacz


Obóz kondycyjny Cross Camp

Obóz dla uczestników w wieku 14-17 lat.

Obóz Kondycyjny CROSS CAMP, to wyzwanie dla osób, które nie wyobrażają sobie spędzania czasu wolnego siedząc w domu.  To świetna okazja by przez 10 dni, pod okiem instruktorów zadbać o swoją kondycję fizyczną. Wszystkie zajęcia będą odbywały się na świeżym powietrzu z wykorzystaniem naturalnych przeszkód ;)
Cross Camp to energetyczny, pełen wyzwań program dla młodzieży. Zapraszamy wszystkich, zarówno tych, co dopiero rozpoczynają swoją przygodę z aktywnością sportową, jak i tych, którzy już ćwiczą.
Gwarantujemy każdego dnia 100% energii, aktywności i świetnej zabawy.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - zalecamy aby samodzielnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.


Obóz militarny

Obóz dla uczestników w wieku 13-17 lat.

Obóz dla tych, którzy nie boją pobrudzić się błotem. Nauka prawdziwej taktyki wojskowej, wykonywanie złożonych zadań, realistyczne potyczki, praca zespołowa i niecodzienne sytuacje. Ten obóz uczy, rozwija, daje wycisk i podnosi adrenalinę.
Nasi instruktorzy, to byli i czynni żołnierze Wojska Polskiego, członkowie Obrony Tertorialnej, pasjonaci i eksperci w dziedzinie wojskowości.

Nowości:
- strzelanie z ostrej broni systemu AK
- długie rajdy terenowe z nocowaniem w dziczy
- bardziej intensywne szkolenie z czarnej taktyki


Nasze Obozy Militarne zajęły pierwsze miejsce w plebiscycie Nasze Dobre Lubuskie i zdobyły tytuł Najlepszej Usługi Województwa Lubuskiego! W kapitule konkursu zasiadali między innymi oficerowie Wojska Polskiego.
UWAGA!
Uczestnicy obozów militarnych będą zakwaterowani w osobnym budynku, który znajduje się około 200 metrów od ośrodka KADET-OK. Obiekt jest przystosowany do prowadzenia w nim obozów młodzieżowych, posiada wygodne 4-6 osobowe pokoje z łazienkami, salkę wykładową i inne udogodnienia dla naszych obozowiczów i instruktorów. Jest to kolejna faza rozwoju programu Obozów Militarnych KADET-OK. Teraz możemy działać z jeszcze większym rozmachem, gdyż osobne "koszary" pozwolą nam wprowadzić wiele nowych elementów szkolenia.

UWAGA!
Uczestnicy obozów militarnych będą zakwaterowani w OŚRODKU MILITARNYM KADET-OK (patrz ramka po prawej stronie).

Zajęcia odbywają się praktycznie cały czas. Każdego dnia mogą one przybrać inny charakter i wymiar godzinowy.
Przyjazd na obóz pierwszego dnia w godzinach 16.00-18.00.
Wyjazd ostatniego dnia do godziny 12.00.

 

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - zalecamy aby samodzielnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.


Rescue Camp

Obóz dla uczestników w wieku 14 -18 lat.

Z dumą prezentujemy Wam bardzo bogaty program obozu ratowniczego. Trudno znaleźć lepsze szkolenie młodzieżowe na polskim rynku.

Przez dobrą zabawę zdobędziesz umiejętności przydatne w ratownictwie wodnym, motorowodniactwie, nurkowaniu. W trakcie ciekawych gier i zabaw terenowych polepszysz swoją sprawność fizyczną. Zdobędziesz niezbędne umiejętności survivalowe. Nauczysz się jak radzić sobie ze stresem i współdziałać w grupie. Zdobędziesz umiejętności z zakresu kajakarstwa, oraz motorowodniactwa. Poznasz ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Zajęcia realizowane będą w atmosferze zabawy i współzawodnictwa z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - zalecamy aby samodzielnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.


Obóz na patent żeglarski

Obóz dla uczestników w wieku 14 -17 lat.

Obóz na patent żeglarski jest przeznaczony dla młodzieży, która „czuje wiatr w żaglach” i chce zdobyć uprawnienia do pływania jachtem. Spokojnie, nie trzeba posiadać doświadczenia, ani wiedzy żeglarskiej, by ukończyć kurs, to właśnie u nas można nauczyć się sztuki żeglowania. Miks wykładów, zajęć praktycznych, prac bosmańskich i rejsów różnymi jednostkami, tworzy intensywny program, który przygotuje uczestników, do egzaminu na stopień żeglarza jachtowego, odbywający się ostatniego dnia obozu. Nie zabraknie rozrywek i dobrej zabawy ( w końcu to Kadet-OK), ale szkolenie jest bardzo intensywne i wymaga zaangażowania ze strony uczestników.

WAŻNE INFORMACJE

Aby uzyskać patent należy mieć:

ukończone 14 lat, posiadać pisemną zgodę rodziców zdać egzamin z wymaganej wiedzy i umiejętności.

Po zakończeniu kursu uczestnicy przystępują do egzaminu przed zewnętrzną komisją Polskiego Związku Żeglarskiego. Koszt egzaminu to 125 zł (dla uczniów z aktualną legitymacją szkolną.) dla osób nie posiadających legitymacji szkolnej 250zł.

Uprawnienia zezwalają na prowadzenie jachtów do 12 metrów długości po wodach śródlądowych oraz wewnętrznych morskich, a także po wodach morskich otwartych jednak nie dalej jak 2 mile morskie od brzegu w porze dziennej.


Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
Koszt: 2,6% ceny imprezy, najpóźniej 5 dni od podpisania umów.

Informacje dodatkowe

W obiekcie: parking, ognisko, altana, taras zadaszony, plac zabaw, plaża, jezioro, pomost, sprzęt wodny, sala dla dużej grupy, wyżywienie
W otoczeniu obiektu jezioro, plaża, wędkowanie, pomost, las, pola, łąki, restauracja, sklep, pałac Mierzęcin, zamek Tuczno, pałac Wiejce, ruiny Krzyżackie Chomętowo, Zakon Cystersów Bierzwnik - muzeum, stadnina koni Mierzęcin, winiarnia Mierzęcin, elektrownia wodna Kamienna, Most Pojednania wieża widokowa, PKP, PKS, spływy kajakowe po jeziorach, spływy kajakowe Drawą, wycieczki rowerowe, miejsca widokowe, wieża widokowa, muzeum, basen, kręgielnia, nurkowanie, smażalnia ryb, lot balonem, lot samolotem, ogród dendrologiczny w Przyborowie, park miniatur w Drezdenku, Drawieński Park Narodowy, Rezerwat Przyrody Ostromęcko
Rezerwacja na tel. 722339999

Lokalizacja

ul. Dobiegniewska 22, 66-500
Współrzędne geograficzne: (52.9137559,15.6675892)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 95
Wyświetlony: 3671
Wygasa: 2025-10-31 21:15:00
W kategoriach: Obozy - kolonie

Opinie

Przyjemne miejsce
Miła atmosfera
Czystość

Opinia osoby odwiedzajacej

Dodaj opinię

Komentarze