Popularne

Pole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień,  / Gościm, DrezdenkoPole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień, / Gościm, Drezdenko
2021-07-07 16:32:09Noclegi
Domki 150 PLN Przyczepa 80 PLN Namiot osoba dorosla 25 PLN Dzieci do lat 13 -10 pln
Grotów 5 - pole namiotowe nad jeziorem Grotowskim, w lesie Puszczy Noteckiej, k ...

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.

Kolnie dla dzieci KADET OK - Długie / Strzelce Kraj.

W sezonie letnim
0.00 ( 0 opinii )
Kontakt tel.: 722 339 999
biuro@kadet-ok.pl
BIURO CZYNNE:
pon.-pt. 09:00-18:00
Dodane 2020-08-16 22:17:40

Opis

Kolonie sportów wodnych, kolonia militarna, kolonia MAŁY ARTYSTA...

Kolonie KADET OK


Kolonia sportów wodnych

Kolonia dla uczestników w wieku 8-12 lat.

Ulubiona kolonia wszystkich dzieci! Sporty wodne w pod każdą postacią, okraszone zajęciami terenowymi, imprezami, zabawami, wyzwaniami i ogromną dawką pozytywnych emocji.
Na wodzie czeka Was: windsurfing, żeglarstwo, narty wodne, kajaki, nurkowanie, rowery wodne.
Zajęcia wodne będą przeplatane licznymi grami terenowymi, wyzwaniami i konkursami. Będzie ciekawie i przygodowo. Zapewniamy, że każde dziecko wyjedzie z obozu z niezapomnianymi wspomnieniami.

Aby każda piękna chwila mogła pozostać w pamięci, fotografujemy i filmujemy zmagania naszych uczestników. Zdjęcia udostępniamy na naszej stronie i facebooku, z filmów montujemy krótkie vlogi i publikujemy na kanale YouTube.

Pora rozwinąć skrzydła! U nas będziecie mieć ku temu wiele możliwości.  Jednocześnie zapewnimy wam bezpieczne warunki zarówno na lądzie jak i na wodzie.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – zalecamy, aby samodzielnie ubezpieczyć się od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.

 Drawieński Park Narodowy - zobacz

 Atrakcje w okolicy - zobacz


Kolonia militarna

Kolonia dla uczestników w wieku 9-12 lat.

Kolonia dla młodych komandosów, którzy są zafascynowani wojskiem, survivalem i podejmowaniem nowych wyzwań.

Uczestników czekają poranne zaprawy, musztra, leśne gry terenowe, nauka taktyki, działania z mapą, strzelectwo, maskowanie i wiele innych aktywności, które pozwolą poczuć się jak prawdziwy żołnierz. Kolonia Militarna, jest jak obóz szkoleniowy - każdego dnia uczestnicy poznają kolejny wycinek wiedzy wojskowej, który wykorzystują w grach i zabawach. Czasami będzie wycisk, ale większość czasu, to emocjonujące i dające dużo radochy gry i zabawy.

UWAGA!
Uczestnicy kolonii militarnych będą zakwaterowani w GŁÓWNYM OSRODKU KADET-OK (patrz ramka po prawej stronie).

Rodziców pragniemy uspokoić :) Wasze dzieci będą pod świetną opieką, będą się bawić bezpiecznie i ciekawie, będą dobrze spały i smacznie jadły. Program jest dopasowany do możliwości i predyspozycji uczestników, zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a dla każdego uczestnika mamy maksimum uwagi i czasu.

Cały niezbędny sprzęt do prowadzenia zajęć zapewnia KADET-OK. Dotyczy to również mundurów i innego sprzętu militarnego.
Istnieje możliwość korzystania z własnego sprzętu i umundurowania.


Kolonia MAŁY ARTYSTA

Kolonia dla uczestników w wieku 7-12 lat.

Kolonia dla wszystkich, którzy mają duszę artysty i kochają różne formy twórczego wyrażania siebie. Tylko u nas nauczysz się tak wielu technik plastycznych w jednym miejscu. Zaczniemy od pobudzenia kreatywności, podstaw rysunku i malarstwa, poprzez lepienie gliny i tworzenia ceramiki, do filcowania, tworzenia ozdób i biżuterii, a to jeszcze nie wszystko! Oprócz zajęć plastycznych przygotowaliśmy bardzo bogaty program sportowo-rekreacyjny, trudno o ciekawsze i bardziej różnorodne wakacje!

Kiedy tylko się da, zajęcia artystyczne odbywają się na świeżym powietrzu, nad wodą lub w lesie. Uważamy, że dla małego artysty kontakt z przyrodą, to bezcenne źródło inspiracji. Prace stworzone, przez naszych obozowiczów są prezentowane na wystawach obozowych, biorą udział w konkursach i trafiają do naszej galerii internetowej.

Zalecamy indywidualne zawarcie umowy ubezpieczenia od rezygnacji z udziału w imprezie w dowolnie wybranym towarzystwie ubezpieczeniowym.

Informacje dodatkowe

Rezerwacja na tel. 722339999

Lokalizacja

ul. Dobiegniewska 22, 66-500
Współrzędne geograficzne: (52.9137559,15.6675892)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 94
Wyświetlony: 1876
Wygasa: 2025-11-30 21:15:00
W kategoriach: Obozy - kolonie

Opinie

Przyjemne miejsce
Miła atmosfera
Czystość

Opinia osoby odwiedzajacej

Dodaj opinię

Komentarze