Popularne

Pole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień,  / Gościm, DrezdenkoPole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień, / Gościm, Drezdenko
2021-07-07 16:32:09Noclegi
Domki 150 PLN Przyczepa 80 PLN Namiot osoba dorosla 25 PLN Dzieci do lat 13 -10 pln
Grotów 5 - pole namiotowe nad jeziorem Grotowskim, w lesie Puszczy Noteckiej, k ...

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.

Obozy nurkowania Open Water Diver, Advanced OWD, Rescue Diver nurek ratownik, EFR kurs I pomocy medycznej -Długie

Obiekt całoroczny
0.00 ( 0 opinii )
Kontakt Centrum Nurkowania Marlin Plus
66-400 Gorzów Wielkopolski ul. 9-go Maja 6c
Tel: 95-720-75-55
GSM: +48 604 850 917 (Piotr Raginia)
e-mail: centrum@marlinplus.pl

Centrum czynne:
poniedziałek - piątek od 10 do 17, soboty od 10-14

Baza nurkowania Długie czynna:
- codziennie od 1 czerwca do 30 września
- cały rok po uzgodnieniu telefonicznym.
Zajęcia na basenie Słowianka w każdą środę od 19:30
Dodane 2020-10-19 00:22:43

Opis

nurkowanie, Długie, SOrganizujemy obozy z kursem nurkowania dla dzieci i młodzieży w systemie stacjonarnym 7 dnia na naszej bazie w m. Długie. Podczas takiego obozu zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę instruktora lub wychowawcy i wiele atrakcji: Windsurfing, żeglowanie, kajaki, paintball..

Obozy nurkowania - Długie ( lubuskie )

Piotr Raginia – właściciel centrum, instruktor nurkowania LOK, PADI nurek zawodowy, kierownik prac podwodnych.

Pierwszy patent zdobyłem w 1980 roku w klubie Marlin, od 1990 jestem Prezesem KDP LOK MARLIN. W

1993 r. założyłem firmę Prace Podwodne i Hydrotechniczne, od 2000 roku prowadzę własne centrum nurkowania Marlin Plus. Ten plus oznacza, że centrum jest otwarte dla wszystkich nurków niezależnie, z jakiej są federacji, zawsze marzyłem żeby było takie miejsce gdzie każdy zainteresowany nurkowaniem obojętnie czy będzie to profesjonalizm czy rekreacja, mógł się wszystkiego dowiedzieć, kupić lub wypożyczyć sobie sprzęt i zanurzyć się pod wodę, a jak mu się spodoba zrobić kurs. Oczywiście do tego oprócz sklepu potrzebna była woda, więc doszła baza nurkowa w m. Długie nad jeziorem Lipie. Na początku był wynajęty lokal przy ul. Nadbrzeżnej w budynku LOK, a w roku 2010 spełniłem marzenie i wybudowałem własne centrum nurkowania w Gorzowie przy ul. 9 Maja gdzie mamy sklep, biuro, salę wykładową i magazyn sprzętu.

Moje hobby to motto: nasze marzenia są za horyzontem, żeby je zdobyć musisz tam dojść. Stale współpracuję z grupą nurków i przyjaciół, bez których nie dałbym rady.

Adam Szabowicz - instruktor nurkowania PADI –specjalizacja nitrox. Od pierwszego wejścia pod wodę przez cały czas jest z nami, znakomity divemaster partner nurkowy i kolega. Znakomity „wprowadzacz „ na pierwsze nurki i wszystkie intro. Hobby: turystyka i dobra kuchnia.

 Drawieński Park Narodowy - zobacz

 Co warto zwiedzić - zobacz

 Nasze plaże - zobacz

 Trasy rowerowe - zobacz

 Atrakcje w okolicy - zobacz

BAZA NURKOWA CENTRUM NURKOWANIA MARLIN PLUS DŁUGIE nad jeziorem LIPIE. Budynek bazy położony na końcu plaży nad samym jeziorem, idealny dostęp do wody z brzegu lub z pomostu.

Na miejscu toalety, przebieralnia, wieszaki na sprzęt, mini-bar, wypożyczalnia sprzętu nurkowego i wodnego – kajaki, rowery wodne, deski do windsurfingu.Wyposażenie: sprężarka 450 L/min, 15 kompletów nurkowych, jackety techniczne, suche skafandry, kamery, aparaty i oświetlenie podwodne, 3 zestawy tlenowe, apteczka, łódź Whally 6m silnik 25KM.

Pod wodą platformy do ćwiczeń gł. 4 i 6m, zatopione łodzie gł. 5-12-18m.

Możliwość organizacji całodziennego wyżywienia, lub zakwaterowania w całorocznym hotelu z restauracją. W sezonie na Długim działają sklepy spożywcze, smażalnie ryb, kebab, pizzeria, dyskoteka, plaża z pomostem.

Sprzęt wypożyczamy tylko na podstawie aktualnych uprawnień nurkowych.

Ładowanie butli nurkowych:1,50zł za litr 200 BAR2zł za litr 300 BAR

Cennik wypożyczania sprzętu nurkowego na dobę:Butle nurkowe:15L-35zł12L-30zł10L-25złPozostały sprzęt 30zł za element.

Mapka z podanymi namiarami.

Jezioro Lipie: Powierzchnia 170h. max. głębokość 42m, widoczność od 2 do 10m, dwie wyspy, połączenie z jeziorem Słowa i Osiek.

Jezioro posiada unikatową florę i faunę : ryby – sieje, sielawy, miętusy, węgorze, szczupaki, okonie. Rośliny – osoka aloesowata, rdestnice, rogatki, gąbki słodkowodne.

Na miejscu organizujemy kursy stacjonarne i weekendowe w systemie PADI na wszystkie stopnie nurkowe, oraz specjalizacje: nitrox, wrakowe, głębokie, nocne, filmowanie i fotografia podwodna, suchy skafander, pod lodowe i wiele innych.

Możliwość organizacji imprez integracyjnych: nurkowanie, żeglowanie, windsurfing, paintball, asg, spływy nurkowe i kajakowe na rzece Drawa, wycieczki łodzią przez trzy jeziora.

Miejscowość Długie położona jest przy trasie Gorzów Wlkp. – Gdańsk, pomiędzy Strzelcami Krajeńskimi i Dobiegniewem. Jeżeli cenisz spokój i ciszę, lasy i jeziora, nieskazitelną naturę to miejsce jest dla Ciebie.

Open Water Diver

Wymagany ukończony 15 rok życia (w wersji junior 10 rok życia). Pozwala on po ukończeniu na nurkowanie swobodne do głębokości 18m.Cena kursu - 1500 zł Wersja indywidualnaCena kursu - 2000 zł Advanced OWD

Nurek zaawansowany Pozwala po ukończeniu na nurkowanie do głębokości 30m.Cena kursu - 800 zł Rescue Diver nurek ratownikCena kursu - 1000 zł EFR kurs I pomocy medycznejCena kursu - 400 zł Divemaster

Pomocnik instruktora, przewodnik podwodnyCena kursu - 2500 zł Kursy łączone

Istnieje możliwość łączenia kursów np.: EFR kurs medyczny + Rescue + Divemaster.Cena kursu - 3500 zł Specjalizacje nurkowe: Nitrox, nocne, fotografia i filmowanie podwodne, nurkowanie pod lodem, specjalista sprzętowy, suchy skafander, pływalność zerowa, wrakowe, głębokie 40m, nawigacja i wiele innych.

Ceny specjalizacji:Nitrox 400zł, pozostałe 500zł.Ceny obejmują kompletny sprzęt nurkowy, materiały szkoleniowe i wystawienie certyfikatu. Organizujemy również szkolenia podstawowe i specjalistyczne dla policji, straży pożarnej i wojska, w systemie LIGI OBRONY KRAJU.

Organizujemy także obozy z kursem nurkowania dla dzieci i młodzieży w systemie stacjonarnym 7 dnia na naszej bazie w m. Długie.Podczas takiego obozu zapewniamy zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę instruktora lub wychowawcy i wiele atrakcji: Windsurfing, żeglowanie, kajaki, paintball.Obozy są przygotowywane dla grup zorganizowanych cena do uzgodnienia.Do organizacji wszystkich imprez posiadamy wyszkoloną kadrę z uprawnieniami, odpowiednie ubezpieczenia, oraz zaplecze sprzętowo – techniczne.NURKOWANIE TO WSPANIAŁA ZABAWA, ALE MUSI BYĆ BEZPIECZNA!!!

Dla osób, które nigdy nie nurkowały, proponujemy 1,5 godz. pływania pod wodą z instruktorem, dla dzieci od 10 lat i osób dorosłych.

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu nurkowego:AQUIALUNG, SCUBATECH, SCUBAPRO i wielu innych firmSerwis automatu z octopusemLegalizacja butli nurkowejSerwis jacketuNaprawa skafandra mokregoNaprawa skafandra suchego: manszety, kryzazamek.Ceny serwisu obejmują czyszczenie, dezynfekcję, ustawienia, wymianę podstawowych części bez wymiany podzespołów.Do serwisu posiadamy specjalistyczny sprzęt: wzierniki, manometry kontrolne, płuczkę ultradźwiękową.Serwisujemy i naprawiamy sprzęt firm z USA np.: DACORNa czas naprawy istnieje możliwość wypożyczenia zamiennika.

Jeśli poszukujecie specjalistów z doświadczeniem to zapraszamy do współpracy. Gwarantujemy solidne wykonanie prac podwodnych przy bardzo atrakcyjnych cenach.

Doświadczenie swoje zdobywaliśmy przy:

budowie pomostu i kąpieliska - jeź. Rogibadaniu stanu technicznego mostu na rzece Warta w Gorzowiesporządzeniu dokumentacji podwodnej elektrowni wodnej w Bledzewie - rzeka Obrausuwaniu zapór betonowych na elektrowni wodnej - rzeka Drawabetonowaniu studni na oczyszczalniach Słubice i Sulęcinoczyszczaniu wielu jezior i wydobywaniu zatopionych pojazdówwydaniu książki przyroda Województwa Gorzowskiego Życie Jeziorpracy nad filmami o tematyce podwodnej - Norwegia i Życie Jezior

Wykonujemy:czyszczenia i sprawdzenie kąpielisk pod względem bezpieczeństwa użytkownikówposzukiwania zatopionych przedmiotów (wszystkich)mapy batymetryczne i operaty wodno-prawneprojekty i budujemy pomosty, kąpieliska i inne budowle hydrotechniczneprace badawcze podwodnej flory i faunyarchiwizacje i dokumentacje oraz sprawdzanie stanu technicznego budowli hydrotechnicznych, mostów, przepraw, tam, jazów, przepompowni, elektrowni wodnychbetonowania, cięcia i spawania podwodne, larseny, ścianki szczelne itpprzeglądy i naprawy jednostek pływających, kadłubów statków, barek i łodzifotografie i filmy podwodne, również dokumentacyjne

Na wszystkie prace wystawiamy atest i protokół wykonania robót podwodnych, oraz faktury VAT.

Lokalizacja

Długie, Gmina Strzelce Krajeńskie, Powiat strzeleckodrezdenecki, lubuskie
66-500
Współrzędne geograficzne: (52.91082,15.6655)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 123
Wyświetlony: 1637
Wygasa: 2025-10-31 21:16:00
W kategoriach: Obozy - kolonie

Opinie

Przyjemne miejsce
Miła atmosfera
Czystość

Opinia osoby odwiedzajacej

Dodaj opinię

Komentarze