Popularne

Pole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień,  / Gościm, DrezdenkoPole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień, / Gościm, Drezdenko
2021-07-07 16:32:09Noclegi
Domki 150 PLN Przyczepa 80 PLN Namiot osoba dorosla 25 PLN Dzieci do lat 13 -10 pln
Grotów 5 - pole namiotowe nad jeziorem Grotowskim, w lesie Puszczy Noteckiej, k ...

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.

Imprezy okolicznościowe : wesela, komunie, chrzciny, stypy, urodziny, itp. oraz imprezy dla firm ORW Gościm / Drezdenko lubuskie

Obiekt całoroczny
0.00 ( 0 opinii )
Kontakt Gościm 89
66-530 Drezdenko
woj.: lubuskie

Recepcja
Poniedziałek – Piątek 7:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 7:00 - 15:00

Telefon: 95 762 42 38
e-mail: recepcja@orwgoscim.pl
Dodane 2020-10-29 14:20:33

Opis

ORW w Gościmiu organizuje imprezy: wesela, komunie, chrzciny, stypy, urodziny, itp. oraz imprezy dla firm. Nasz ośrodek to sprawdzone i przepyszne jedzenie.

Imprezy ORW Gościm

Imprezy OkolicznościoweOśrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Gościmiu to nie tylko rehabilitacja oraz relaks czy wypoczynek. Nasz ośrodek to również przepyszne jedzenie. Każdy, kto choć raz był w ORW Gościm na turnusie czy to rehabilitacyjnym czy to w ramach prewencji rentowej ZUS, wie, iż w naszym ośrodku dysponujemy smacznym jedzeniem serwowanym przez nasza kuchnię.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, każda osoba prywata bądź firma może zorganizować w naszym kompleksie niezapomniane przyjęcie, gdzie będzie można zabawić się, miło spędzić czas oraz smacznie i tanio zjeść.

Posiadamy rozbudowaną bazę noclegową o różnym standardzie, zapewniamy miejsca noclegowe w hotelu oraz domkach.Dzięki własnej kuchni, dopasowujemy diety pacjentów do ich stanu zdrowia i zaleceń lekarza oraz dietetyka.Do dyspozycji gości na powierzchni 10 ha znajdują się boiska sportowe i wypożyczalnia sprzętu wodnego.Dysponujemy parkingiem na terenie obiektu - monitorowany, niestrzeżony.

 Drawieński Park Narodowy - zobacz

Baza Noclegowa - miejsca noclegowe w hotelu oraz domkachWyżywienie - własna kuchnia, możliwość stosowania spersonalizowanych dietObiekty sportowe - boiska sportowe, wypożyczalnia sprzętu wodnegoParking - monitorowany parking na terenie obiektu

Gastronomia

StołówkaKawiarniaOśrodek organizuje wszelkiego rodzaju imprezy zespołowe jak: zabawa sylwestrowa, wesela i przyjęcia weselne, komunie i inne imprezy integrujące przez cały rok.

Aktywny wypoczynek

Goście Ośrodka mają do dyspozycji:

rowery wodne kajaki łodzie wędkarskie rowery turystyczne siłownia basen boisko do gier zespołowych korty tenisowe stoły do pinponga kręgielnia szachy ogrodowe

Pole kempingowePole namiotowe

Wypoczynek i RekreacjaOśrodek O.R.W. Gościm położony jest w gminie Drezdenko/woj. lubuskie. Leży bezpośrednio nad Jeziorem Solecko. Przy ośrodku znajduje się duża, piaszczysta plaża z pomostem. W pobliżu są liczne rezerwaty przyrody m.in Czaplenice i Łabędziniec. Ten pierwszy to półwysep na przesmyku między jeziorami Soleckoi Lubiatówko z fragmentem lasu sosnowego w wieku do 180 lat z domieszką buka, brzozy i olszy. Obecnie na półwyspie gniazduje wiele ptaków wodnych m.in. łabędzie i kormorany. Z kolei rezerwat Łabędziniec to kompleks 5. wysp na jeziorze Lubiatówko o powierzchni od 0,05 do 2,17 ha. Na wyspach gniazdują ptaki wodne m.in. czaple, łabędzie i kormorany. Wyspy porośnięte są starodrzewem sosnowym z bogatym podszytem, a kilka okazów dębów ma ponad 300 lat.

Główną atrakcją w naszym ośrodku są:

- ogniska,- dyskoteki,- konkursy,- program artystyczny,- pokazy,- prelekcje,- imprezy sportowe- i inne w zależności od zapotrzebowania uczestników.

Powierzchnia Ośrodka wynosi 10 ha, teren w całości jest ogrodzony, wewnątrz znajdują się m.in:

- kompleks boisk z nawierzchnią sztuczną,- kręgielnia,- kort tenisowy,- droga do nauki jazdy wózkiem inwalidzkim,- przystań wodna: rowery wodne, kajaki, łodzie,- hala sportowa,- kawiarnia,- internet Wi-Fi w wyznaczonych miejscach,- pole kempingowe z zapleczem higieniczno-sanitarnym i dostępem do prądu,- wypożyczanie kijków do nordic walking,- pomosty do łowienia ryb.- własny parking;

Istnieje możliwość zimowania i przechowania przyczep kempingowych.

Baza noclegowa

Domki murowane

3 osobowe (2+1) z TV, wyposażone w czajnik elektryczny, podstawową zastawę stołową, ręczniki, lodówki.

Domki campingowe typu „BRDA”

3-4 osobowe z TV, radiem i lodówką, wyposażone w czajnik elektryczny, podstawową zastawę stołową, ręczniki.

Domki campingowe typu „Międzychód”

3 os. i 2 os. dla osób na wózkach z radiem, TV, wyposażone w czajnik elektryczny, podstawową zastawę stołową, ręczniki i lodówki.

Lokalizacja

Gościm, Gmina Drezdenko, Powiat strzeleckodrezdenecki, lubuskie
Gościm 89 , 66-530
Współrzędne geograficzne: (52.755526,15.734503)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 137
Wyświetlony: 377
Wygasa: 2024-10-31 15:50:00

Opinie

Przyjemne miejsce
Miła atmosfera
Czystość

Opinia osoby odwiedzajacej

Dodaj opinię

Komentarze