Folwark Długie - imprezy okolicznościowe, imprezy firmowe, imprezy integracyjne, imprezy dla firm, wesela, komunie, chrzciny, noclegi, lubuskie
ul. Kurowska 5c
tel. +48 791 448 959
kontakt@folwarkdlugie.pl
www.folwarkdlugie.pl
Opis
Folwark Długie - imprezy okolicznościowe, noclegi, recitale, spotkania muzyczne...
Niewiele jest tak czarujących miejsc w okolicy jak nasze.
Możemy zapewnić, że nasi Goście czują się u nas jak w bajce. Odrestaurowany budynek oraz jego otoczenie zachwycają, a jego wnętrze (chociaż przestronne) daje poczucie przyjemnego komfortu. Oferujemy pomoc przy doborze odpowiedniego menu, wystroju czy oświetlenia. W naszej ofercie znajduje się możliwość wykupienia stołu wiejskiego z regionalnymi przysmakami.
Folwark mieści się w niewielkiej, turystycznej okolicy położonej w objęciu dwóch jezior Lipie oraz Długie, od którego właśnie pochodzi nazwa miejscowości. Znajduje się tu wiele szlaków prozdrowotnych, rowerowych oraz kajakowych.
Z przyjemnością pomożemy w odszukaniu odpowiedniego miejsca czy zorganizowaniu dodatkowych atrakcji.
Budynek zbudowano w roku 1877, a sama sala została odrestaurowana i zachowana w prostym, rustykalnym stylu. Wypełniona drewnem, kamieniem i cegłą tworzy niesamowitą i wyjątkową atmosferę, a jednocześnie neutralne tło, które każdy może ukształtować do własnych potrzeb. To idealna przestrzeń do wypoczynku oraz perfekcyjne miejsce na wesele. Organizujemy również komunie, imprezy okolicznościowe jak i firmowe. Sala jest w pełni klimatyzowana oraz wyposażona w sprzęt niezbędny do prowadzenia konferencji (rzutnik, ekran). Na sali znajduje się również dodatkowe oświetlenie led z możliwością wybrania koloru zależnie od nastroju. Jesteśmy nowopowstałą, rodzinną firmą. Przykładamy dużą wagę do zadowolenia naszych Gości i z pasją wcielamy w życie ich marzenia.
Folwark mieści się w malowniczej miejscowości Długie, ukryty przed zgiełkiem dużych miast i smogiem. Otoczony mnogością zieleni lasów i jeziorami jest jak zaczarowane miejsce, w którym możemy się skryć przed pędem codzienności. Długie położone jest na granicy Puszczy Drawskiej stąd ogrom zieleni, zwierząt, jak i czyste powietrze którym możemy się cieszyć na co dzień. Okolica oferuje różnorodność możliwości aktywnego wypoczynku - jest tu wiele szlaków rowerowych, pieszych ścieżek zdrowia, a także szeroka gama sportów wodnych (jak szkoła nurkowania czy kajaki)
Drawieński Park Narodowy - zobacz
Park grzybowy Piłka, Park Rybny Marylin, Przystań Yndzel Drawsko
Pałac wieś Zielonagóra, Zamek Górków Szamotuły, pałac w Kaźmierzu, przystań i muzeum w Czarnkowie
Informacje dodatkowe
Lokalizacja
Długie, ul. Kurowska 5c, 66-500
Napisz swój komentarz