Popularne

Pole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień,  / Gościm, DrezdenkoPole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień, / Gościm, Drezdenko
2021-07-07 16:32:09Noclegi
Domki 150 PLN Przyczepa 80 PLN Namiot osoba dorosla 25 PLN Dzieci do lat 13 -10 pln
Grotów 5 - pole namiotowe nad jeziorem Grotowskim, w lesie Puszczy Noteckiej, k ...
×

Błąd

You must enable Billing on the Google Cloud Project at https://console.cloud.google.com/project/_/billing/enable Learn more at https://developers.google.com/maps/gmp-get-started

Wskazówki jak dokonać rejestrację i dodać obiekt

Pod poniższym tekstem uzupełnij dane do rejestracji i zapisz, potem potwierdź w mailu rejestracje, zaloguj się wybierz abonament, zapłać przez Przelewy24 i dodaj obiekt noclegowy lub atrakcję czy gastronomię i będziesz mógł dodać obiekt.

Będzie można dodać swój obiekt w odpowiedniej kategori, zaznaczając opcje, wypełniając okienka do tekstu, dodając zdjęcia, czy link do filmu na Youtube, adres do mapy dojazdowej, itp.

Po zapisaniu będzie można już podejrzeć swój obiekt w serwisie www.Noclegi.LubuskieMazury.pl wybierajac kategorie do której został dodany obiekt.

Jeżeli będzie potrzeba aktualizacji tekstu, czy wymiany zdjęć należy zalogować się do swojego panelu administracyjnego i edytować wpis do zmian.

W panelu administracyjnym można też dokonać płatności za przedłużenie abonamentu lub zmienić abonament na inny.

Są też w panelu dodatkowe opcje za dopłatą do wyboru np. "Promocja Pierwszy" - co daje możliwość pozycjonowania czyli obiekt będzie widoczny na górze listy widocznych obiektów, a nie gdzieś tam w środku, czy na końcu. Potrzebujesz pomocy zadzwoń tel. 792771577

Dodaj obiekt w promocji

Dodaj nocleg, atrakcję, gastronomię, w promocji tylko za 20 zł . Promocja publikacji Państwa obiektu w Internecie trwa od 1 kwietnia do 30 czerwca 2023. Przed dodaniem musisz się zarejestrować tutaj >>>  i potwierdź w mailu rejestrację, zaloguj się potem wybierz abonament zapłać przez Przelewy24. Po dokonaniu płatności dodaj obiekt noclegowy, atrakcję czy gastronomię.

Po okresie promocji. będzie można kontynuować publikacje w serwisie, wybierając odpowiedni abonament w swoim panelu admin. żeby nie utracić pozycjonowania w Google. 

Zalety Państwa profilu (strony www): posiada panel administracyjny do aktualizacji tekstu, zdjęć i filmów. Każdy dodany obiekt działa tak jak strona internetowa, gdyż otrzymują Państwo swój adres www - zobacz przykład www.przystannazagorzu.lubuskiemazury.pl , który mogą Państwo przekazać swoim gościom lub podać w wizytówkach. 

Możliwość pobrania zaliczki kartą od gościa za rezerwację kartą. Tłumaczenie na inne języki. Państwa Goście mogą dodawać opinie, co pomaga w tym, że warto do Państwa przyjechać. Pięć gwiazdek w opiniach pomaga nam w pozycjonowaniu w Google, żeby Państwa obiekt był na pierwszych pozycjach. Gość może bezpośrednio z profilu wysłać na Państwa e-mail zapytanie.

Jak działamy - w terenie wiszą banery serwisu turystycznego LubuskieMazury.pl przy plażach i drogach, obiektach czy marketach  

Serwis ukazuje turystom piękno naszych jezior i przyrody. Reklamujemy serwis na Facebooku i współpracujemy z wydawnictwami o turystyce. Co wpływa na to, że mamy miliony wywołań.

Integralną częścią serwisu jest serwis LubuskieMazury.pl jest serwis Noclegi.LubuskieMazury.pl, do dodawania swoich obiektów takich jak: noclegi, atrakcje, gastronomia.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.

Rejestracja Użytkownika
...
...
Profil
Proszę wprowadzić współrzędne geograficzne lub wybrać pozycję na mapie, jeśli pola długość i szerokość geograficzna zostaną pozostawione puste wtedy te wartośći będą wygenerowane na podstawie adresu
Użyj mojej lokalizacji Aktualizuj używając adres
Niestety nie mogliśmy znaleźć współrzędnych geograficznych na podstawie adresu i lokalizacji, proszę zmienić dane lub wybrać połżenie na mapie.