Popularne

Pole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień,  / Gościm, DrezdenkoPole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień, / Gościm, Drezdenko
2021-07-07 16:32:09Noclegi
Domki 150 PLN Przyczepa 80 PLN Namiot osoba dorosla 25 PLN Dzieci do lat 13 -10 pln
Grotów 5 - pole namiotowe nad jeziorem Grotowskim, w lesie Puszczy Noteckiej, k ...

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.

Zielone Szkoły - Farma Kalina

W sezonie letnim
0.00 ( 0 opinii )
Kontakt Łasko 29E,
73-240 Bierzwnik
tel. kom.: 605 699 489 (Bernadeta),
tel. kom.: 609 104 659 (Damian)
kalina@obozy-sportowe.info
Dodane 2020-06-25 23:17:36

Opis

Organizacją Zielonych Szkół zajmujemy się od 17 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby zadania, które stawiamy przed naszymi podopiecznymi były zarazem ambitne i dostosowane do ich wieku oraz możliwości. Praca z dziećmi daje nam dużo radości i jest źródłem ogromnej satysfakcji.

Edukacja przez podróże?

Zapraszamy szkoły z całej Polski na wycieczki i wyjazdy sportowo-edukacyjne.Posiadamy wszelkie wymagane prawem zezwolenia i gwarancje. Zapewniamy wysokie standardy i bezpieczeñstwo świadczonych przez nas usług. Zapewniamy profesjonalny i wykwalifikowany personel opiekunów i instruktorów. Doradzamy przy wyborze odpowiedniej oferty zachowując przy tym indywidualne traktowanie każdej grupy Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez cały rok!

Zielony Szkoły z FARMĄ KALINA

Organizacją Zielonych Szkół zajmujemy się od 17 lat.Dokładamy wszelkich starań, aby zadania, które stawiamy przed naszymi podopiecznymi były zarazem ambitnei dostosowane do ich wieku oraz możliwości. Praca z dziećmi daje nam dużo radości i jest źródłem ogromnej satysfakcji. Cieszymy się, że dzięki wspólnym staraniom nasi podopieczni mogą zdobywać nowe cenne doświadczenia i sprawdzić swoje umiejętności w różnych sytuacjach. Nasze Zielone Szkoły są nie tylko uzupełnieniem edukacji szkolnej. Kładziemy duży nacisk na rozwój fizyczny. Proponowane przez nas zajęcia sportowe harmonijnie przeplatają się z ofertą edukacyjną.

 

Dlaczego MY?

Posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki, prowadzonego przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.Rzetelny, bogaty program wyjazdu, przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne.Świetna organizacja. U nas nie ma miejsca na nagłe przeszkody, których nie da się pokonać ani problemy, których nie da się rozwiązać. Zajęcia prowadzone są przez naszych instruktorów, pedagogów i przewodników. Na życzenie możemy zorganizować Zieloną Szkołê w każdym zakątku Polski i Europy. Jesteśmy otwarci i gotowi na wszelkie propozycje i modyfikacje programu imprezy, jeśli zajdzie taka potrzeba. Szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i komfort naszych podopiecznych, dlatego starannie selekcjonujemy ośrodki, do których przyjeżdżamy.

Rzetelne, bogate, przygotowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie pedagogiczne PROGRAMY AUTORSKIE ŚWIETNA ORGANIZACJA- u nas nie ma miejsca na przeszkody, których nie da się pokonać, ani problemy, których nie da się rozwiązać. WYBITNA KADRA- zajęcia prowadzą prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści, instruktorzy, trenerzy, przewodnicy oraz pedagodzy. Jesteśmy OTWARCI i GOTOWI na wszelkie propozycje i modyfikacje programu imprezy, jeśli zajdzie taka potrzeba. WYJĄTKOWA, życzliwa, serdeczna i NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA. Robimy wszystko, aby nasi Klienci i Podopieczni mieli pełna swobodę poznawania otaczającego świata w BEZPIECZNYM i PRZYJAZNYM ŚRODOWISKU. Starannie SELEKCJONUJEMY ośrodki, do których przyjeżdżamy. Dbamy o komfort zakwaterowania, jakość posiłków, bezpieczeństwo i różnorodność bazy sportowo-edukacyjnej. BEZPIECZEŃSTWO – sprawdzeni, rzetelni i profesjonalni przewoźnicy dowożą nas do każdego miejsca w kraju. DOSKONAŁY MIX różnorodnych zajęć sportowych oraz niebanalnej oferty edukacyjnej Państwa potrzeby są dla nas NAJWAŻNIEJSZE Własny ośrodek nad jeziorem Okrągłe w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego. Na terenie ośrodka znajdują się:


boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, boisko do speedmintona, boiska do kometki, pomost żeglarski, kajaki, rowery wodne, żaglówki, łódki z silnikami motorowymi, pomost do wędkowania, pole namiotowe z pełnym węzłem sanitarnym, rowery turystyczne, pole do paintballa laserowego o pow. 2ha wraz z profesjonalnym sprzętem do zabawy namiot do zabaw integracyjnych, organizujemy spływy kajakowe, profesjonalny park linowy, wspinaczka, sala ceramiczna, sala taneczna, dmuchańce (zjeżdżalnia wodna, zjeżdżalnia sucha, dmuchana poducha) rysunek 3d, robotyka U nas nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztów WAŻNE INFORMACJE!!!

Cena zawiera:opiekę naszych instruktorów, przewodników, noclegi (pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym), 3 posiłki plus wzmocniony podwieczorek podawany na koniec każdego dnia, bilety wstępu, realizację całego programu, bezpłatny pobyt opiekunów, ubezpieczenie uczestników OC, wszelkie planowane i nieplanowane atrakcje, transport komfortowymi autokarami z TV, WC, klimatyzacją i pasami bezpieczeñstwa.

Obejmuje wycieczki dla grupy min. 80 osób.

 

Park linowy


Na terenie Farmy posiadamy trzy, profesjonalne trasy o różnym stopniu trudności. Łączna długość tras to 340 metrówi 54 przeszkody. W parku linowym jest aż 9 zjazdów tyrolskich , z których najdłuższy to 80 metrów.

Lokalizacja

Łasko 29E, 73-240
Współrzędne geograficzne: (53.080894,15.780856)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 76
Wyświetlony: 2206
Wygasa: 2024-10-31 21:57:00
W kategoriach: Zielone szkoły

Opinie

Przyjemne miejsce
Miła atmosfera
Czystość

Opinia osoby odwiedzajacej

Dodaj opinię

Komentarze