Popularne

Pole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień,  / Gościm, DrezdenkoPole Namiotowe Grotów 5 - nad jeziorem, w lesie, prąd, prysznice, WC, kuchnia letnia, cień, / Gościm, Drezdenko
2021-07-07 16:32:09Noclegi
Domki 150 PLN Przyczepa 80 PLN Namiot osoba dorosla 25 PLN Dzieci do lat 13 -10 pln
Grotów 5 - pole namiotowe nad jeziorem Grotowskim, w lesie Puszczy Noteckiej, k ...

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkowników, w szczególności za prawdziwość, rzetelność oraz zgodność z przepisami prawa publikowanych przez nich treści.

Wczasy - ORW im. prof. Wiktora Degi Gościm / Drezdenko lubuskie

Obiekt całoroczny
0.00 ( 0 opinii )
Cena: 2.200,00 2200
Kontakt Gościm 89
66-530 Drezdenko
woj.: lubuskie

Recepcja
Poniedziałek – Piątek 7:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 7:00 - 15:00

Telefon: 95 762 42 38
e-mail: recepcja@orwgoscim.pl
Dodane 2020-10-28 18:23:31

Opis

Wczasy z rehabilitacją w Puszczy Noteckiej - Naszą ofertę kierujemy do osób w każdym wieku, którzy ze względu na stan zdrowia, urazy, intensywny tryb życia potrzebują wypoczynku oraz rehabilitacji medycznej. Zapewniamy miejsca noclegowe w hotelu i w domkach.

Ośrodek Wypoczynkowo - Rehabilitacyjny im. prof. Wiktora Degi

Posiadamy rozbudowaną bazę noclegową o różnym standardzie, zapewniamy miejsca noclegowe w hotelu oraz domkach.Dzięki własnej kuchni, dopasowujemy diety pacjentów do ich stanu zdrowia i zaleceń lekarza oraz dietetyka.Do dyspozycji gości na powierzchni 10 ha znajdują się boiska sportowe i wypożyczalnia sprzętu wodnego.Dysponujemy parkingiem na terenie obiektu - monitorowany, niestrzeżony.

 Drawieński Park Narodowy - zobacz

 Co warto zwiedzić - zobacz

 Nasze plaże - zobacz

 Trasy rowerowe - zobacz

 Spływy po jeziorach - zobacz

 Spływy po rzekach - zobacz

Baza Noclegowa - miejsca noclegowe w hotelu oraz domkachWyżywienie - własna kuchnia, możliwość stosowania spersonalizowanych dietObiekty sportowe - boiska sportowe, wypożyczalnia sprzętu wodnegoParking - monitorowany parking na terenie obiektu

Gastronomia

StołówkaKawiarniaOśrodek organizuje wszelkiego rodzaju imprezy zespołowe jak: zabawa sylwestrowa, wesela i przyjęcia weselne, komunie i inne imprezy integrujące przez cały rok.

Aktywny wypoczynek

Goście Ośrodka mają do dyspozycji:

rowery wodne kajaki łodzie wędkarskie rowery turystyczne siłownia basen boisko do gier zespołowych korty tenisowe stoły do pinponga kręgielnia szachy ogrodowe

Imprezy okolicznościoweOśrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy w Gościmiu to nie tylko rehabilitacja oraz relaks czy wypoczynek. Nasz ośrodek to również przepyszne jedzenie. Każdy, kto choć raz był w ORW Gościm na turnusie czy to rehabilitacyjnym czy to w ramach prewencji rentowej ZUS, wie, iż w naszym ośrodku dysponujemy smacznym jedzeniem serwowanym przez nasza kuchnię.

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, każda osoba prywata bądź firma może zorganizować w naszym kompleksie niezapomniane przyjęcie, gdzie będzie można zabawić się, miło spędzić czas oraz smacznie i tanio zjeść.

Pole kempingowePole namiotowe

Wypoczynek i RekreacjaOśrodek O.R.W. Gościm położony jest w gminie Drezdenko/woj. lubuskie. Leży bezpośrednio nad Jeziorem Solecko. Przy ośrodku znajduje się duża, piaszczysta plaża z pomostem. W pobliżu są liczne rezerwaty przyrody m.in Czaplenice i Łabędziniec. Ten pierwszy to półwysep na przesmyku między jeziorami Solecko i Lubiatówko z fragmentem lasu sosnowego w wieku do 180 lat z domieszką buka, brzozy i olszy. Obecnie na półwyspie gniazduje wiele ptaków wodnych m.in. łabędzie i kormorany. Z kolei rezerwat Łabędziniec to kompleks 5. wysp na jeziorze Lubiatówko o powierzchni od 0,05 do 2,17 ha. Na wyspach gniazdują ptaki wodne m.in. czaple, łabędzie i kormorany. Wyspy porośnięte są starodrzewem sosnowym z bogatym podszytem, a kilka okazów dębów ma ponad 300 lat.

Główną atrakcją w naszym ośrodku są:

- ogniska,- dyskoteki,- konkursy,- program artystyczny,- pokazy,- prelekcje,- imprezy sportowe- i inne w zależności od zapotrzebowania uczestników.

Powierzchnia Ośrodka wynosi 10 ha, teren w całości jest ogrodzony, wewnątrz znajdują się m.in:

- kompleks boisk z nawierzchnią sztuczną,- kręgielnia,- kort tenisowy,- droga do nauki jazdy wózkiem inwalidzkim,- przystań wodna: rowery wodne, kajaki, łodzie,- hala sportowa,- kawiarnia,- internet Wi-Fi w wyznaczonych miejscach,- pole kempingowe z zapleczem higieniczno-sanitarnym i dostępem do prądu,- wypożyczanie kijków do nordic walking,- pomosty do łowienia ryb.- własny parking;

Istnieje możliwość zimowania i przechowania przyczep kempingowych.

Baza noclegowa

Domki murowane

3 osobowe (2+1) z TV, wyposażone w czajnik elektryczny, podstawową zastawę stołową, ręczniki, lodówki.

Domki campingowe typu „BRDA”

3-4 osobowe z TV, radiem i lodówką, wyposażone w czajnik elektryczny, podstawową zastawę stołową, ręczniki.

Domki campingowe typu „Międzychód”

3 os. i 2 os. dla osób na wózkach z radiem, TV, wyposażone w czajnik elektryczny, podstawową zastawę stołową, ręczniki i lodówki.

Pobyt długoterminowy

Oferta przeznaczona jest dla osób wymagających opieki pielęgniarskiej, lekarskiej i rehabilitacji.

W ramach pobytu zapewniamy badania lekarskie, całodobową opiekę pielęgniarską, rehabilitację w dwóch sesjach dziennych oraz terapię zajęciową.

Pobyty długoterminowe dotyczą pacjentów samodzielnych w czynnościach życia codziennego.

Miesięczny koszt pobytu z rehabilitacją– 3500zł / bez rehabilitacji – 2800 zł

Oferujemy rehabilitację w różnych schorzeniach:

Rehabilitacja neurologiczna:

- udar krwotoczny i niedokrwienny mózgu

- uszkodzenie rdzenia kręgowego

- uraz czaszkowo – mózgowy

- Choroba Parkinsona

-Stwardnienie Rozsiane

Rehabilitacja urazowo ortopedyczna:

- po zabiegach ortopedycznych

- po wszczepieniu endoprotezy stawu biodrowego lub kolanowego

- stany po złamaniach, skręceniach, uszkodzeniach narządu ruchu

- zespoły bólowe kręgosłupa

- zmiany zwyrodnieniowe stawów

Rehabilitacja dla pacjentek po mastektomii.

Turnus Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy

Oferujemy turnusy rehabilitacyjne dla osób:

    z dysfunkcją narządu ruchu, z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich,    z dysfunkcją narządu ruchu poruszających się na wózkach inwalidzkich,    z dysfunkcją narządu wzroku,    z dysfunkcją narządu słuchu,    z upośledzeniem umysłowym,    z chorobą psychiczną,    z padaczką,    z chorobami układu pokarmowego,    z chorobami układu oddechowego,    z dysfunkcją układu krążenia,    ze schorzeniami neurologicznymi, w tym mózgowe porażenie dziecięce,    z cukrzycą,    kobiet po mastektomii,    z celiakią,    z fenyloketonurią,    z chorobami układu moczowo-płciowego,    ze schorzeniami złego wchłaniania.

Zabiegi lecznicze oferowane dla osób przebywających na turnusie rehabilitacyjnym:

Nieodpłatne wg wskazań lekarza /3 dziennie w dni robocze/,

    basen,    hydromasaż,    masaże komputerowe,    światłolecznictwo,    inhalacje,    okłady, żelowe,    magnetoterapia,    krioterapia,    elektroterapia,    pole elektromagnetyczne,    wielkiej i małej częstotliwości,    ultradźwięki,    laseroterapia, kinezyterapia,    gimnastyka indywidualna i grupowa, siłownia.

Zabiegi odpłatne 

    okłady borowinowe,    masaż klasyczny,    hydro JET Medical,    plastrowanie,    kriokomora zależna od ilości osób zainteresowanych zabiegiem.

Prewencja Rentowa ZUS

Informacje dla pacjetnów prewencji ZUS:

Przygotowanie do zabiegów leczniczych:Kriokomora:Przed zabiegiem należy:-zdjąć biżuterię-osuszyć skórę-przynieść ze sobą: rękawice, skarpety za kolano oraz czapkę lub opaskę na uszy

Basen:Pacjent powinien posiadać ze sobą: ręcznik, czepek, stój kąpielowy oraz klapki kąpielowe.

Zabiegi Refundowane przez NFZ

LaseroterapiaPole magnetyczne wielkiej częstotliwości / Diatermia, Terapuls /Pole magnetyczne niskiej częstotliwości / magnetronik/UltradźwiękiElektroterapia / elektrostymulacje, prądy diadynamiczne, prądy TENS, prądy KOTZA, prądy TREBERTA, prądy interferencyjne , jonoforeza, galwanizacja/Masaż suchy częściowyMasaż limfatycznyMasaż wirowy kończynMasaż podwodnyĆwiczenia indywidualne i grupoweLampa SolluxKrioterapia ogólnoustrojowa – skierowanie od ortopedy, neurologa, reumatologa lub rehabilitacji medycznej.Zabiegi nierefundowane przez NFZ lub nieoferowane w cenie skierowania są odpłatne.

Lokalizacja

Gościm, Gmina Drezdenko, Powiat strzeleckodrezdenecki, lubuskie
Gościm 89 , 66-530
Współrzędne geograficzne: (52.755526,15.734503)
Wskazania lokalizacji mają charakter informacyjny i mogą być niedokładne.

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 136
Wyświetlony: 737
Wygasa: 2024-10-31 15:50:00
W kategoriach: Wczasy - pakiety

Opinie

Przyjemne miejsce
Miła atmosfera
Czystość

Opinia osoby odwiedzajacej

Dodaj opinię

Komentarze